Головні новини

Чемпіонат області. 8 тур: "Прикарпаття-Тепловик" здолав "Турку"

У 8-му турі чемпіонату області франківський "Прикарпаття-Тепловик" вдома завдав поразки непоступливій "Турці".

Вирішальною у зустрічі стала середина другого тайму, а саме п'ятихвилинний відрізок з 29-ої по 34-ту хвилини. Саме тоді франківцям зусиллями Юрія Радульського та Іллі Руденка вдалось двічі відзначитись у воротах суперників. Все, на що спромоглись гості, це сквитати один м'яч в дебюті другого тайму. У підсумку, 2:1 - перемога "Прикарпаття-Тепловика", яка дозволила нашій команді як мінімум до середи піднятись на четверту позицію чемпіонату.

"Прикарпаття-Тепловик" - ФК "Турка" - 2:1 (2:0)
6 жовтня
. Чемпіонат області, 8-й тур. Івано-Франківськ, стадіон "Гірка", 15:00.
Голи: Радульський, 29, Руденко, 34 - Маковійчук, 56.
Юнаки: +:-

В іншгих матчах дня три очки здобув долинський "Нафтовик", а гра між "Пробоєм" та брошнівськими "Карпатами" була зупинена на 69-ій хвилині.

"Вихор" - "Нафтовик" - 0:6 (0:2)
6 жовтня
. Чемпіонат області, 8-й тур. Ямниця, стадіон "Вихор", 15:00.
Голи: Петрик, 13, 87, Білогубка, 43, Басараб, 48, пен, Новак, 58 (аг), Мельник, 81.
Юнаки: 0:4

"Пробій" - "Карпати" Б-О - 2:2 (0:2) - матч зупинено на 69-ій хвилині.
6 жовтня
. Чемпіонат області, 8-й тур. Городенка, стадіон "Колос", 15:00.
Голи: Царик, 47, Филипчук, 49 - Мельник 34, Онуфрак, 62.
Юнаки: 0:3

Ще два поєдинки 8-го туру пройдуть пізніше - 9-го жовтня зіграють "Бескид" та "Покуття", тоді як гра "Карпат-Енергетик" та "Ніки" запланована на 6-те листопада.

Актуальна турнірна таблиця та календар наступних матчів доступні у розділі ТУРНІРИ нашого сайту.