Головні новини

"Ураган" - "Хутровик" - 3:1. Переможна серія триває

Черніївський "Ураган" у перенесеному матчі 2-го туру Першості області обіграв тисменицький "Хутровик".

"Ураганівці" вирішили не відкладати перемогу у довгий ящик і вже на 3-ій хвилині переможний почин на франківській "Гірці" поклав Михайло Ткачук. На 17-ій хвилині Назарій Данів подвоїв перевагу господарів поля - 2:0. По перерві Іван Максимюк підбив остаточний рахунок матчу - 3:1 на користь черніївського клубу.

"Ураган" Черніїв - "Хутровик" Тисмениця - 3:1 (2:0)
24 вересня.
Першість області, 2-й тур. Ів.-Франківськ, стадіон "Гірка" - 150 глядачів.
Голи: Ткачук, 3, Данів, 17, Максимюк, 70, пен. - ??.
"Ураган": Кучера, Телепчук, Павлів, Бойків, Козлан, Ципердюк, Данів, Лящовський, Ткачук (Максимюк, 58), Зварич (Гаврилюк, 58), Мельничук (Качанівський, 58). Запасні: Синчишен, Свистяк, Микитин, Гах.
"Хутровик": Богачов (Лизогуб, 83), Василюк (Бєлоусов, 46), Дебелюк, Гришко, В. Смикавчук, Винницький, Данек (Рока Падрон, 76), Чопик, Семенчук, Секрета, Карпінець. Запасні: Пентелюк, Починок, Данилюк, С. Смикавчук.
Попередження: Данів, 58 - Гришко, 40, Бєлоусов, 47.
Юнаки: 0:6

Завдяки вчорашній перемозі "Ураган" наздогнав дует лідерів і тепер ділить першу-третю позиції разом з болехівськими "Карпатами" та ФК "Сокільське" з Тюдова. Актуальні турнірні таблиці Першості області можна переглянути у розділі ТУРНІРИ нашого сайту.