Головні новини

"Ветерани Прикарпаття" продовжують переможний хід

5 тур чемпіонату Івано-Франківської області 40+ завершився впевненою перемогою "Ветеранів Прикарпаття".

На франківській "Хет-Трик Арені" наші ветерани помірялись силами зі збірною міста Калуша. Перший тайм звітної гри пройшов у безкомпромісній боротьбі і завершився без забитих м'ячів, які суперники приберегли на другу половину зустрічі. По перерві два влучні удари Романа Шайбана, а також гол Олега Дем'яника принесли три очки господарям поля - 3:0. Інший матч звітного туру між збірними Долинщини та Городенківщини відбудеться 4 серпня у Долині.

Завдяки суботній перемозі "Ветерани Прикарпаття" очолили турнірну таблицю чемпіонату Івано-Франківської області - в активі команди 6 очок. На два бали менше у збірних Калуша та Долинського району.