Головні новини

Першість області: "Ураган" дотиснув "Нептун-Покуття" та інші матчі 5-го туру

Черніївський "Ураган" продовжив переможну серію у Першості області.

На домашній "Гірці" черніївський "Ураган" лише у другому таймі зумів дотиснути "Нептун-Покуття". Якщо перша половина зустрічі пройшла за рівної гри, то по перерві голи Віктора Лящовьского та "джокера" Івана Максим'юка схилили шальки терезів на користь господарів поля - 2:0.

"Ураган" (Черніїв) – "Нептун-Покуття" (Заболотів) – 2:0 (0:0)
15 вересня. Першість області, 5-й тур. Івано-Франківськ, стадіон "Гірка". 200 глядачів
Голи: Лящовський, 59, Максимюк, 75.
"Ураган": Синчишен, Телепчук, Козлан, Бойків, Павлів (Гаврилюк, 59), Лящовський (Гах, 89), Ципердюк (Микитин, 80), Данів, Качанівський, Зварич (Максим'юк, 59), Мельничук (Свистяк, 90). Запасні: Кучера, Бойчук.
"Нептун-Покуття": Федоров, Захарія (Тарантюк, 70), Краєвський (Івасюк, 70), Староселиць, Коваль, Маковійчук, Ромащук (Гнатюк, 62), Голей, Гаврилюк, Синюк, Романюк. Запасні: Левко, Костинюк.
Попередження: Гаврилюк, 11, Ромащук, 43, Синюк, 43.
Юнаки: 3:3

В інших матчах "Сокільське" та болехівські "Карпати" здобули перемоги з однаковим рахунком 3:0, а в Тисмениці та Делятині було зафіксовано нічиї.

"Сокільське" (Тюдів) – "Гуцульщина-ДЮСШ" (Косів) – 3:0
15 вересня. Першість області, 5-й тур. Тюдів.
Юнаки: 2:1

"Карпати" (Кути) – "Карпати" (Болехів) – 0:3 (0:1)
15 вересня. Першість області, 5-й тур. Кути, стадіон "Авангард". 200 глядачів
Голи: Петрушка, 39, 52, Скрипник, 82.
Юнаки: 3:0

"Хутровик" (Тисмениця) – "Касова" (Бовшів) – 0:0 (0:0)
15 вересня. Першість області, 5-й тур. Тисмениця, стадіон "Хутровик". 400 глядачів
Юнаки: 1:3

"Прут" (Делятин) – "Варатик" (Коломия) – 1:1 (0:1)
15 вересня. Першість області, 5-й тур. Делятин, стадіон "Прут". 300 глядачів
Голи: Ковалюк, 51 - Крамар, 45.
Юнаки: 1:2

Наступний свій матч "Ураган" в Першості області проведе в неділю, 22-го вересня. Суперником "ураганівців" буде коломийський "Варатик".

Актуальні турнірні таблиці та календар матчів можна переглянути у розділі ТУРНІРИ нашого сайту.